Loading...

ФАРШ-МАЖОР: кожен десятий кілограм свинини в українській ковбасі — імпортний

6 декабря 2018


У січні-жовтні 2018 р. випуск свіжої та охолодженої свинини склав 199 тис. т. Це на 1,6% менше обсягів виробництва цього виду м’яса за аналогічний період 2017-го.

Проте менша пропозиція м’яса компенсувалася імпортом, повідомляє Асоціація свинарів України.

За вказаний період з-за кордону було завезено 23,4 тис. т охолодженої та мороженої сировини. Тобто обсяги імпорту перевищили десяту частину всыэъ свинини, яка була в розпорядженні м’ясопереробної галузі.

В АСУ зазначають, що за 10 місяців поточного року випуск сушеного, соленого та копченого м’яса свиней теж скоротився. Він склав 7,1 тис. т проти торішніх 9,2 тис. т.

А от наморозили на 6% більше, ніж у минулому році, — близько 13 тис. т.

«Такому приросту сприяло трикратне збільшення обсягів виробництва морожених лопаток, окостів та їх відрубів у вересні-жовтні відносно відповідних місяців минулого року, — пояснюють аналітики. — Така активізація призвела до збільшення об’ємів запасів продуктів на складах. На кінець жовтня вони перевищили тисячу тонн, що незначно відстає від місячних обсягів виробництва».

Залишки охолодженого м’яса свиней, навпаки, скоротилися вдвічі та всього на 0,4 тис. т перевищували запаси мороженої свинини.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.