Loading...

Аваков оголосив про примусове розблокування доріг, які перекрили «євробляхери»

22 ноября 2018


У поліції нагадали, що кожен має право на мирний протест, якщо він не перешкоджає іншим

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про рішення розблокувати всі дороги та траси, які блокують учасники протестів, водії «євроблях» – нерозмитнених автомобілів з іноземною реєстрацією. Рішення розблокувати всі дороги було ухвалене, оскільки дії протестувальників обмежують можливості інших громадян.

«Ліберальна лояльність до “євробляхерів” закінчилася там, де вони перетворили своє право на протест – в обмеження прав інших людей. Було ухвалено рішення розблокувати всі траси, які перекрили учасники акції. Звісно, поліція буде працювати в рамках закону, але у випадку порушень законодавства буде змушена застосувати заходи поліцейського примусу», – сказав Аваков.

Таким чином, як наголосили у Міністерстві внутрішніх справ, у разі подальших спроб блокування транспортних комунікацій, до правопорушників будуть застосовуватися передбачені законом заходи.

Акція, яку «євробляхери» розпочали у вівторок, 20 листопада, продовжилася в середу, 21 листопада. Станом на ранок середи найбільше учасників протесту зібралося на Дніпропетровщині, Житомирщині, Львівщині та Чернігівщині. Протестувальники вимагають від президента не підписувати закони про розмитнення авто на іноземній реєстрації, які Верховна Рада ухвалила 8 листопада. Протестувальники, зокрема, вимагають прибрати вік автомобіля з розрахунку коефіцієнта розмитнення.

Коментуючи цю акцію, в поліції заявили, що кожен громадянин має гарантоване Конституцією України право на мирний протест. Водночас там нагадали, що обов’язком органів державної влади є не лише забезпечити права учасників таких зібрань, а й не допустити порушення конституційних прав інших громадян, які не є учасниками цих заходів, зокрема, їхнього права на вільне пересування.

Додамо, що невдовзі після заяви Авакова «євробляхери» повідомили про завершення протесту і самостійно припинили блокуваня доріг.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.