Loading...

Новим послом Угорщини в Україні стане Іштван Ійдярто

8 ноября 2018


Київ видав агреман на призначення нового посла Угорщини

Очікується, що Ійдярто сьогодні прибуде до Києва
Міністерство закордонних України видало агреман на призначення Іштвана Ійдярто новим послом Угорщини в Києві. Як пише «Європейська правда», він прибуде в Україну в четвер, 8 листопада.

«У цей же день (30 жовтня) посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня запросили в МЗС, щоб вручити йому агреман на призначення його наступника в Києві», — йдеться в статті.

Очікується, що Ійдярто сьогодні прибуде до Києва і фактично почне свою дипломатичну місію в Україні. Вручення вірчих грамот, за даними джерел, планується вже в найближчі тижні, точно до кінця листопада.

Як повідомляв ZAXID.NET, 2 листопада Угорщина завершила каденцію свого посла в Україні Ерно Кешкеня. У понеділок він залишив Україну.

А наприкінці жовтня Угорщина перейменувала скандальну назву посади урядового уповноваженого по Закарпаттю, яка раніше викликала жорсткий спротив України.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.