Loading...

СБУ звинуватила колишнього чоловіка Лілії Подкопаєвої у співпраці з ФСБ

23 октября 2018


Завданням Тимофія Нагорного було створення політсили, яка би просувала ідею позаблокового статусу України.

У понеділок, 22 жовтня, СБУ заявила про викриття факту вербування російською ФСБ українського бізнесмена та громадського діяча Тимофія Нагорного, завданням якого було створити в Україні проросійську політичну силу.

За повідомленням «Еспресо», представники СБУ у ході брифінгу продемонстрували відео, на якому Нагорний розповідає, як його затримали в Москві на Марші миру і привезли до в’язниці, де здійснили вербування. Зокрема, російські силовики запропонували чоловіку створити проросійську політичну силу, завданнями якої мали стати просування в Україні вимог позаблокового статусу, відмови від курсу до НАТО, надання російській мові статусу другої державної тощо. В обмін на це чоловіку пропонувалася «будь-яка всебічна допомога». З російськими спецслужбами Нагорний, за його ж словами, спілкується з 2013 року.

Нагадаємо, що 8 жовтня українського бізнесмена, колишнього чоловіка відомої спортсменки Лілії Подкопаєвої Тимофія Нагорного затримали правоохоронці. За словами друзів Нагорного, його затримали за підозрою у державній зраді.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.