Loading...

СЛИВА УКРАЇНІ: українські сливи обійшли польські за ціною на 20%

31 августа 2018

Українська слива, незважаючи на значне зниження ціни порівняно з минулим роком, на сьогоднішній день продається на 10-20% дорожче за польську, повідомляє «Інфо-Шувар».

Так, ціна сливи на польських гуртових ринках складає €0,16–0,21 за кілограм, а польські переробними приймають сливу за ціною €0,1–0,14 за кілограм. Українські гуртові ринки продають сливу по 6-8 грн або €0,18–0,24 за кілограм.

Критично низька ціна у Польщі склалася і на інші кісточкові, проте слива у їх переліку є головним антилідером — її вартість за рік на польських гуртових ринках впала майже у чотири рази.

Більше того, цього сезону на сливу спостерігався неврожай і вже у серпні переробні підприємства та роздрібні мережі Польщі, зіштовхнувшись з її дефіцитом, почали її закупку у імпортерів.

Для прикладу, минулого року у середині серпня кілограм польських слив на гуртовому ринку продавали за €0,7–0,95, тоді як українські сливи експортної якості коштували 10-15 грн або €0,3–0,49 за кілограм. Зважаючи на це, склалися сприятливі обставини для експорту, і у 2017 році українські фермери відправили за кордон рекордний обсяг сливи — 8 тис. тонн.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.