Loading...

Cеред всього помідорного асортименту українці налягають на дешеві сливки

30 августа 2018

В Україні в розпалі сезон помідорів. Ціни опустилися до найнижчого рівня і дешевшати овоч вже не буде, повідомляє «ТСН».

Наприклад, в Києві кілограм томатів нині пропонують, починаючи з 10-12 гривень.

Тому купувати помідори вигідніше саме в цей час, радять експерти. Уже в вересні їх значно поменшає, і ціни зростуть.

В роздрібі ціни на помідори сягають навіть 30-35 гривень. Гуртові ціни, за даними ресурсу “Інфо-Шувар”, стартують від 6-7 грн/кг на звичайні сливки і до 18-19 грн на салатні жовті помідори.

Переважно в цей час українці купують помідори для консервації, тому віддають перевагу сливкам, які до того ж ще й найдешевші. А ось «Волове серце» багато співгромадян не можуть дозволити собі через дорожнечу. Рожеві салатні помідори навіть на гуртових ринках коштують не дешевше 15 грн/кг.

Для порівняння, в томатній Іспанії те ж “Волове серце” коштує 50 грн/кг. Інші сорти – на рівні 30 грн.

«Поки ціни на помідори не дуже високі. Вони майже не виросли в порівнянні з минулим роком. На відкритому грунті зараз найвищий урожай і низька ціна. Вже в вересні їх помітно стане менше і ціна значно підніметься», – говорить Олексій Дорошенко, генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.