Loading...

ОДНЕ НА ДВОХ: угода з Росією про Азовське море зв’язує Україні руки

27 августа 2018

Україна не розриватиме з Росією Угоду про співпрацю у використанні Азовського моря і Керченської протоки, повідомила у своєму Twitter Олена Зеркаль, заступник міністра закордонних справ України.

Такий крок раніше запропонував у своєму блозі на «Obozrevatel» дипломат Олександр Хара, експерт фонду “Майдан закордонних справ”, як контрзахід проти блокування проходу торговельних суден, що йдуть в українські порти через Керченську протоку.

«Про денонсацію угоди з Росією по Азовському морю не може бути й мови, —категорична Зеркаль. — Це дасть можливість РФ заявити про територіальну суперечку. Для нас це питання безпеки, тому використовуються наявні інструменти, щоб врегулювати його».

Сьогодні, за цією угодою Азвоское море вважається внутрішніми водами двох країн.

Раніше ми писали, що риболовецькі підприємства побоюються ходити на суднах далі декількох кілометрів від українського узбережжя Азовського моря. Вони не хочуть ризикувати, щоб бути заарештованими прикордонною службою ФСБ РФ після затримання Україною російського судна «Норд».

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.