Loading...

На фірмі депутата-опоблоківця знайшли поле коноплі

24 августа 2018

В Одеській області виявили плантацію конопель на території кооперативу, очолюваного депутатом облради від “Опоблоку” Анатолієм Чередниченко.

За даними поліції, плантацію знайшли біля села Кислиця Ізмаїльського району, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Думська”.

Кооператив “Придунайська нива” орендує у держави земельну ділянку. В ході обшуку за санкції Ізмаїльського міськрайонного суду, поліція вилучила понад 75 тисяч кущів конопель.

Посіви вирощувалися смугою шириною близько 15 метрів уздовж каналу. Площа насаджень становила 2 Га. Поліція знайшла також трактор для збору врожаю.

За рішенням суду рослини і техніка арештовані. Далі належить експертиза. Яка дозволить встановити, чи є вилучені рослини наркомісткими. Далі буде прийнято рішення про пред’явлення підозри особам, які вирощували посіви.

При цьому, як зазначається, на території цього ж підприємства у вересні минулого року було виявлено плантацію конопель на площі близько 1,5 Га. По цій справі триває досудове розслідування.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, один з жителів Івано-Франківської області попався на вирощуванні марихуани.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що сорокарічний одесит збирав рослини конопель і доводив їх до стану готовності до вживання, розфасував виготовлене наркотичний засіб по пакетиках і продавав.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.