Loading...

ПЛЕМ’ЯННИКИ ПРИЇХАЛИ: українські свинарі наростили імпорт племінних тварин в 3,6 рази

23 августа 2018

У свинарській галузі намітилось відновлення виробничих показників. Відставання чисельності промислового поголів’я від торішніх показників скорочується, а імпорт племінних тварин демонструє зростання.

Як передає Асоціація свинарів України, за сім місяців 2018 року господарства імпортували гібридних та чистопорідних тварин сукупною вагою майже 600 т та вартістю $3,7 млн. На це вони витратили в 3,6 разів більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

До звичного «розбавлення» ремонтного молодняку закордонними чистопородними та гібридними тваринами додався ще й імпорт поросят для відгодівлі.

В середньому ціна імпорту товарних поросят вагою 20−35 кг знаходилась на рівні до 3,7 $/кг — приблизно стільки ж обійдеться закупівля і в Україні.

Загалом станом на серпень 2018 року сільськогосподарські підприємства утримують 3,4 млн свиней. Це лише на 1,5% або 50 тис. голів менше, ніж роком раніше.

Обсяги вирощування свинини за останні сім місяців порівняно з минулим роком скоротилися на 3,3%.

Нагадаємо, раніше AgroDay повідомляв, що українське свинарство «витягують» присадибники. Станом на початок літа поголів’я свиней в Україні зросло і становило 6,3 млн, із яких 3,4 млн утримували професійні виробники.

І якщо на фермах поголів’я було стабільним, то чисельність свинопоголів’я, яке утримує населення, демонструвало зростання.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.