Loading...

Власник АТБ «придбав» свою доньку за півмільйона доларів: подробиці

19 августа 2018

Геннадій Буткевич за закриття справи проти доньки заплатив Генеральній прокуратурі 400 тис. доларів

Власник мережі супермаркетів АТБ Геннадій Буткевич «купив» доньку Анну майже за півмільйона доларів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Складно в це повірити (а насправді ні –прим. ред), але ще кілька років тому наша улюблена АТБ-діва могла змінити свої розкішні наряди на тюремну робу.

Тільки-но уявіть собі нашу Анну в смугастому костюмчику ! Ось і її батько Геннадій теж собі це уявив і йому дуже не сподобалося те, що він побачив. І не дивно, адже мадам-АТБ загрожував реальний термін за невиконання рішення суду і приховування від правоохоронних органів.

Благо, Анні Буткевич пощастило. Її так просто не візьмеш! Що і не дивно при грошах її татуся ! Час йшов, йшов і вуаля ! Справу закрито. Як так ? Все дуже просто – хабар.

Геннадій Буткевич за припинення криміналки проти доньки заплатив Генеральній прокуратурі ні багато ні мало, а цілих 400 тис. доларів !

Проте нічого страшного ! Він ще заробить на торгівлі з окупантами. Так що можете не переживати за матеріальний стан АТБ-клану.

Правда, це ще не кінець історії, адже пісенька справедливості до кінця не доспівана !

Нагадаємо, АТБ-діва вже неодноразово самопроголошувала себе фахівцем у всіх сферах життя. Можливо Ви здивуєтеся, але в довгому переліку занять та хобі Ганни є і нотаріальна практика.

Дочка «АТБ-олігарха» Анна Буткевич подібно до кулемета продовжує видавати все нові і нові опуси про ваше здоров’я. «Хочеш схуднути – запитай мене як !» – проголошує давній слоган однієї рекламної кампанії. Буткевич ніхто, звичайно, і не питав, але вважаючи себе великим фахівцем, вона надала відповідь.

Анна Буткевич за своє життя була і блогером, і артисткою, і моделлю, і світською ослиц…, тобто левицею, і, уявіть собі, дружиною !

Проте ні з однією роллю Буткевич так і не змогла впоратися. І в першу чергу з роллю дружини.

Анні більше підходить піар в якості експерта краси та ведучої різноманітних шоу, щоправда, не маючи до цього таланту. Однак маючи гроші.

АТБ створило незаконну бізнес-схему з продажу немаркованих російських товарів і торгівлі Криму. За один лише 2015 року торгівельна мережа Буткевича, пов’язавши себе з друзями Путіна, внесла до скарбниці Росії 5 млн. доларів.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.