Loading...

Трускавецькі депутати переплутали заступника мера із помічником покійного Чечетова

10 августа 2018

Місцевий суд зобов’язав депутатів публічно вибачитися перед Олександром Ткаченком

Директор школи на Львівщині відсудив у вчительки ₴45 тис. за звинувачення у непрофесійності

Троє депутатів Трускавецької міської ради від Конгресу Українських націоналістів переплутали заступника міського голови Трускавця Олександра Ткаченка із помічником колишнього нардепа-регіонала Михайла Чечетова. Вони не лише публічно обмовили його на засіданні міськради, але й організували у місті справжню PR-кампанію з вимогою відставки заступника мера. Після тривалого розгляду суд зобов’язав депутатів вибачитися перед Ткаченком.

Йдеться про випадок, яки трапився під час одного із засідань сесії Трускавецької міськради ще в листопаді 2015 року. Як йдеться у рішенні Трускавецького міського суду, опублікованого днями в Єдиному держреєстрі судових рішень, тоді троє депутатів від КУНу та активістів ГО «Трускавець-Автомадан» Андрій Кісак, Роман Бучковський та Микола Сеньків зачитали звернення, у якому йшлось, що заступник міського голови Трускавця Олександр Ткаченко у 2006-07 роках був помічником тодішнього нардепа від Партії Регіонів Михайла Чечетова.

«Новина, яка цього тижня сколихнула Трускавець, не може залишатися поза увагою міського голови та депутатів Трускавецької міської ради. Мова йде про виявлення скандальних фактів з біографії і трудової діяльності заступника міського голови Андрія Кульчинського. Вдалося з’ясувати, що пан Олексадр Ткаченко працював помічником народного депутата п’ятого скликання, заступника голови фракції партії регіонів Михайла Чечетова в період з 17.06.2006 року по 15.07.2007 року. На підтвердження цього факту було отримано листа-відповідь з Апарату Верховної Ради України підписаного першим заступником керівника Апарату Верховної Ради України паном Слишинським. Зважаючи на негативне ставлення в суспільстві до партії регіонів та, враховуючи одіозність вищезгаданого народного депутата, помічником якого був Олесандр Ткаченко, вимагаємо усунути Олександра Ткаченка від займаної посади заступника міського голови Трускавця», – йшлося у зверненні, яке зачитали кунівці.

Це звернення та скріншот із сайту «Посіпаки», де видно, що серед помічників Михайла Чечетова у ВР п’ятого скликання була людина із прізвищем, іменем та по-батькові як у заступника мера Трускавця – Ткаченко Олександр Олександрович, – депутати також розповсюдили у Facebook та у паперовому вигляді у поштових скриньках жителів Трускавця.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.