Loading...

ЗЕЛЕНИЙ ФУРГОН: НАБУ видає заарештовану агротехніку “у тимчасове користування”

7 августа 2018

Під Тернополем поліція затримала вантажівку, що перевозила зернонавантажувач Bergmann, який перебуває під арештом, як речовий доказ у кримінальній справі, пов’язаній з агрохолдингом «Мрія», повідомляє «Народна правда».

Раніше цю та іншу техніку — всього більше 100 одиниць — конфіскувала НАБУ і заарештував Солом’янський районний суд Києва. Вся вона, як і вищезгаданий зернонавантажувач мала зберігатися на чотирьох спеціальних майданчиках.

За її використання, переміщення і знищення передбачена кримінальна відповідальність.

Протягом останнього місяця заарештований зернонавантажувач Bergmann вже другий раз транспортують, щоб використовувати у розпал жнив. «На волі» помічали і один з конфіскованих причепів, борону та іншу техніку.

Поліція, що затримала вантажівку з зернопогрузчиком встановила, що його серійний номер на корпусі збитий, однак він же, нанесений на одне з кріплень сходиться з тим, що фігурує в переліку заарештованої техніки.

Подорожнього листа у водія вантажівки не виявилося, однак він розповів, поліцейським, що перевезти Bergmann його найняли співробітники “Мрії”. Куди саме, шофер не уточнив.

Після огляду зернонавантажувача поліція виявила, що у нього відсутні два передні колеси та пошкоджені задні.

Арештована детективами НАБУ техніка вже не вперше помічена на полях під час жнив у Монастириському та Підгаєцькому районах. Згідно з протоколом НАБУ, техніка передавалася на відповідальне зберігання Миколі Галушці, який виявився співробітником “Мрії”.

Після цих випадків зберігання техніки передоручили Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими корупційними та іншими злочинами.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.