Loading...

«Збожеволів та помер»: українці поховали Олега Винника

4 августа 2018

У мережі обговорюють молитву за співака

Українці у мережі обговорюють захід, на якому будуть молитися за відомого українського співака Олега Винника.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Нагадаємо, в Сумах на 26 липня запланована «Вечірня молитва за Олега Винника». Організатори заходу повідомили, що «молитви» всіх, хто приєднається до цієї спільноти, будуть направлені для подальшої підтримки популярності українського секс-символу.

«Друзі, багато хто запитує: чи все в порядку з Олегом? Олег сяє яскравіше зірки «Сіріус», і поки існує можливість створювати геніальні рими «Нино, мне не все равно», «Я знаю, ты в курсе — что ты в моем вкусе», процес сяйва Олега буде вічний», – відзначили організатори акції.

Дана акція знайшла відгук у соціальних мережах. Українці активно обговорювали захід, однак не розуміючи суті точної акції. Багато хто просто висміювали цю «вечірню молитву».

«Він що, занедужав, чи з глузду з’їхав», «Кожен сходить з розуму по-своєму», «Що за диво в пір’ї звалилося на нашу голову? Ким він себе уявив?», «Зовсім здуріли! Нічим будинку зайнятися», «Він помер, я не знав, співчуваю», «За упокій?» – писали в мережі.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.