Loading...

Кастрація замість в’язниці: в Україні запропонували нове покарання за педофілію

18 июля 2018

В Україні за минулий рік було зафіксовано 50 випадків статевих зносин з особами, які не досягли статевої зрілості. Крім того, було 285 випадків розбещення неповнолітніх, і ця цифра істотно зросла з 2014 року. Наприкінці червня велика група народних депутатів внесла до парламенту законопроект, який передбачає посилення відповідальності за такі злочини. «Слово і Діло» розбиралося, що пропонують автори документа.

Частина терміну позбавлення волі пропонується замінити добровільною хімічною кастрацією. Якщо людина, визнана винною у скоєнні особливо тяжкого злочину проти статевої свободи неповнолітніх, відсиділа не менш ніж 10 років і хвора на педофілію (це має довести експертиза), то замість частини терміну вона може пройти процедуру хімічної кастрації. Вона полягає в тому, що засудженому вводять медичні препарати, які зменшують сексуальну активність і потяг.

Як пов’язані підліткова злочинність і насильство в сім’ї?
Насильство і жорстокість у сім’ях є основною причиною майбутніх проблем із законом у підлітків. «Слово і Діло» відстежило зв’язок між підлітковою злочинністю і домашнім насильством.

Незважаючи на те, що дія таких препаратів недовговічна (й має низку побічних ефектів), в деяких країнах є позитивний результат від застосування хімічної кастрації. Наприклад, у Великій Британії цей метод допоміг скоротити рецидиви статевих злочинів проти дітей із 40% до 5%, а в Німеччині – з 80% до 3%.

Крім того, законопроект передбачає створення в Міністерстві внутрішніх справ Єдиного реєстру засуджених за педофілію.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.