Loading...

Сестра Олега Сенцова закликала бойкотувати прокремлівські ЗМІ України

15 июля 2018

У суботу, 14 липня, двоюрідна сестра українського політв’язня Олега Сенцова Наталія Каплан закликала бойкотувати канал «112 Україна», і низку українських ЗМІ за їх участь в інформаційні війні на боці ворога.

В коментарі «Громадському» Наталія Каплан заявила, що канал «112» втягнув її в провокацію, звівши в ефірі зі скандальним нардепом Мураєвим, який раніше назвав Олега Сенцова терористом.

«Мене вивели в прямий ефір з Мураевим… Він почав мені розповідати, що треба вести себе тихо, і тоді Олег вийде швидше. Це, по-перше, маячня, а, по-друге, — частина інформаційної війни … насправді питання до даного ЗМІ були вже давно, і я вирішила, що більше я не готова з ними спілкуватися», — сказала Каплан.

Отож Каплан закликала до бойкоту низки українських ЗМІ, які на її думку, займаються провокаціями і виступають в інформаційній війні на стороні РФ. Мова йшла зокрема про канали «112», «Інтер», «NewsOne» і видання «Страна.ua».

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.