Loading...

Суд продовжив арешт Надії Савченко до 10 вересня

14 июля 2018

Шевченківський суд вирішив залишити під вартою Надію Савченко до 10 вересня. У відповідь вона оголосила безстрокове голодування.

Шевченківський районний суд міста Києва вирішив задовольнити клопотання прокурорів про продовження арешту Надії Савченко до 10 вересня поточного року. Рішення було прийнято в п’ятницю, 13 липня, о 23 50.

Адвокат підсудної Олександр Шадрін повідомив, що захист Савченко має намір подати апеляційну скаргу і звернутися до Європейського суду з прав людини. У свою чергу Савченко заявила, що знову оголошує безстрокове голосування.

Нагадаємо, що Надії Савченко інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, 13 липня, на засіданні Швеченківського районного суду Києва, Надія Савченко заявила, що подасть позов до Генеральної прокуратури України про захист своєї честі, гідності та ділової репутації.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.