Loading...

«АТБ гори в пеклі»: в Дніпрі звинуватили магазин у порушенні закону

14 июля 2018

У Дніпрі місцева активістка виступила проти магазину «АТБ-Маркет».

Так, Дніпрянку Ольгу Полякову обурив напис на касі в АТБ. На думку українки, незважаючи на законодавчо прийняту формулювання “люди з інвалідністю”, в мережі супермаркетів досі використовують термін “інваліди”.

“А тепер АТБ-Маркет гори в пеклі!”, – пише вона в соцмережах.

Нагадаємо, керівництво мережі супермаркетів «АТБ» не припиняє судові нападки на українця, який опублікував докази скандального випадку, який стався в одному з магазинів мережі.

Зокрема, мова йде про історію з відмовою касира обслуговувати воїна АТО Станіслава Федорчука. Чоловік розповів про те, що касир відмовилася обслуговувати його товариша, недавно демобілізувався з ВСУ, українською мовою.

Крім того, мережа магазинів «АТБ-Маркет» набирають некомпетентних співробітників і керівників магазинів. Колишні співробітники пишуть, в магазинах працюють неадекватні керуючі.

Також співробітники «АТБ» скаржаться, що на зарплату в магазині майже неможливо прожити. «Зарплата маленька, немає навіть ставки, яку повинні отримувати. Постійно знімають гроші за будь-яку провину. Неможливо прожити за ті копійки, які платять », – розповідає співробітниця з Нововолинська.

Крім того, незадоволені покупці розмістили в мережі фото товарів, які були куплені в «АТБ». Українець купив у супермаркеті консерви, які виявилися практично неїстівними.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.