Loading...

Головні новини 13 липня: Маленька перемога власників єврономерів, депутат побив жінку

14 июля 2018

Головні новини 13 липня в Україні та світі: Рада проголосувала за закони про єврономери, член «УКРОПу» застосовував кулаки до жінки / Колаж 24 канал

Ексклюзивні новини щодня від 24 Каналу. Що це таке?

Верховна Рада України підтримала два законопроекти про розмитнення автомобілів на єврономерах. Мати Олега Сенцова попросила Путіна про помилування сина. У Гостомелі, що неподалік Києва, голова осередку партії «УКРОПу» Микола Пасальський вдарив жінку кулаком в обличчя. Такими були головні новини 13 липня в Україні та світі.

Розмитнення автомобілів на єврономерах: Рада ухвалила рішення

У Верховній Раді підтримали два законопроекти, що стосуються розмитнення автомобілів на єврономерах. Так, за проект закону №8487 щодо зниження вартості розмитнення автомобілів на єврономерах у першому читанні проголосувало 265 народних депутатів. За законопроект №8488 за основу віддали свої голоси 256 нардепів.

Зауважимо, що перший вносить зміни до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизом легкових авто, а другий передбачає внесення змін до Митного кодексу та деяких законодавчих актів щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.