Loading...

Київське метро відзавтра міняє сині жетони на зелені

13 июля 2018

У зв’язку з подорожчанням проїзду у столичному метрополітені сині жетони замінять на зелені. Обміняти старі жетони на нові можна без доплати впродовж липня.
Про це повідомили у Київському метрополітені.

«Зі зміною тарифу з’являться зелені жетони. Обміняти старі жетони на нові можна без доплати впродовж липня, в серпні — вже з доплатою», — повідомили в метрополітені.

Зокрема, у касі можна обміняти лише один жетон, більше — тільки в сервісних центрах.

«Один жетон обмінюється у будь-якій касі, два і більше у сервісних центрах на станціях «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Політехнічний інститут», «Дарниця» (вестибюль № 2) з 8 до19 без вихідних», — йдеться у повідомленні.
У підземці наголосили, що до кінця липня всі придбані місячні проїзні квитки залишаються дійсними.

З 1 вересня 2018 року раніше придбані жетони (сині) обміну не підлягають і кошти за них не повертаються.

Водночас записані поїздки на безконтактні картки метро або метропас залишаються дійсними. Метропас можна поповнити на автоматизованій станції «Кловська», безконтактні картки метро – на будь-якій станції.
Читайте також: Здорожчання проїзду: влада Києва оприлюднила нові тарифи
Нагадаємо, із 14 липня 2018 року планується встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці.

Так, згідно з розпорядженням КМДА, пасажири, які регулярно їздять громадським транспортом і користуються системою поповнення безконтактних карток, матимуть можливість сплачувати за 1 поїздку в метрополітені від 6,50 грн (у разі одноразового придбання 50 поїздок). Разовий квиток коштуватиме 8,00 грн.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.