Loading...

У Миколаєві при будівництві «АТБ» спотворили житловий двір

9 июля 2018

Городяни скаржаться, що робочі перерили газон і дороги

У Миколаєві триває скандал навколо будівництва магазину «АТБ-Маркету».

Про це в мережі повідомив місцевий житель Сергій Сагайдак.

Городянин розповідає, що робочі перерили двір і вже тривалий час не можуть облаштувати обхідні тротуари і поставити будівельні загородження.

Будівельники перерили тротуари і дорогу, пошкодили газони, а будматеріали вивантажують прямо біля житлового будинку, що робить неможливим прохід людей додому, обурюється Сагайдак.

«Хто з нашої міськради має наглядати за дотриманням правил безпеки будівництва в житловій зоні? Корабельний р-н … пр. Богоявленський і Р. Сагайдачного (Ватутіна) – перебудова першого поверху під супермаркет АТБ (зі слів працівників). Немає загороджень, дорога перерита і понівечені тротуари, перекопані газони і люди, які з маршрутки змушені йти з дітьми додому або по проїжджій частині дороги, або через будмайданчик. Будматеріали вивантажують прямо на дорозі. Були моменти, коли зовсім не можна було проїхати (живу поруч)», – обурюється українець.

Додамо, що це не перший випадок обурення громадян з приводу будівництва магазинів «АТБ-маркет». Так, у січні 2016 р., все в тому ж Миколаєві, ТОВ «АТБ-торгстрой», його директор і проектна організація вже були оштрафовані Управлінням ДАБІ в Миколаївській області за ряд порушень під час реконструкції нежитлових приміщень під магазин продовольчих та непродовольчих товарів на пр. Жовтневому, 342/5, в Миколаєві на 258,2 тисяч гривень.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.