Loading...

БУЙВОЛ, ЯВОЛЬ: карпатський німець витрачає на утримання кожного буйвола по євро в день

4 июля 2018

Займатися вирощуванням карпатських буйволів може будь-хто. Для цього не потрібен великий стартовий капітал. Для створення ферми необхідна лише земельна ділянка поблизу лісу чи болота, на якій можна було б зробити пасовище, говорить Мішель Якобі карпатсько-німецький фермер, засновник господарства «Салдобош», передає iAgro.

Його ферма була заснована 10 років тому громадською організацією «Збереження Агро-біорізноманіття Карпатських гір», яку він очолює. Головною її метою було збереження популяції цих тварин. Зараз господарство утримує два десятки буйволів. Три–п’ять буйволиць дають молоко, а з нього фермер виготовляє моцарелу.

За словами Якобі, карпатські буйволи дуже невибагливі до якості та кількості кормів порівняно з, наприклад, молочними породами корів. У їхньому раціоні має бути багато клітковини, а це значить, що цілком підійде трава чи сіно. Якщо фермер бажає збільшити надої, потрібно раціон тварин дещо урізноманітнити.

Загалом же, давати молоко буйволиці починають з трирічного віку. Доїти себе дозволяють лише тим, кому довіряють. Середній надій за день складає близько 7 л молока, жирністю 8% і вмістом білка — 6%. Таким чином, протягом теплих місяців одна буйволиця дає тисячу літрів молока. На виготовлення кілограму моцарели фермеру необхідно 5 л молока.

За словами Якобі, поголів’я його ферми цілком достатньо для виробництва молока для сиру, а розводити тварин на м’ясо він не збирається. Якщо ж хтось має таку мету, то для розширення стада можна за €2000 придбати дорослого буйвола.

Відвідувачам ферми та односельчанам ферма продає лише сир, молоко повністю йде на переробку. За місяць на фермі можуть виробити до 100 кг сиру. І, якщо десять років тому, коли Якобі започатковував цю ферму, моцарела коштувала 70 грн/кг, то сьогодні ціна його сиру може становити порядка 600 грн/кг.

Влітку тварин випасають, взимку — тримають у опалюваних приміщеннях. За словами Якобі, на утримання одного буйвола на день, з урахуванням опалення хліва взимку, він витрачає близько одного євро.

З заготівлею сіна на зиму фермі допомагають 25 місцевих жителів та волонтери.

На сьогоднішній день у господарства «Салдобош» з’явилося уже 9 послідовників у різних областях України, в тому числі, у Одеській та Сумській.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.