Loading...

В Україні скасували заборону вакцини БЦЖ

13 июня 2018

Державна служба лікарських засобів та контролю за наркотиками відкликала тимчасову заборону вакцини БЦЖ.
Відповідне розпорядження за підписом голови установи Наталії Гудзь оприлюднено на сайті відомства.

«Розпорядження Державної служби з лікарських засобів та контролю над наркотиками… про тимчасову заборону реалізації та застосування медичного імунобіологічного препарату вакцина БЦЖ ліофілізована… серії 297 виробництва ВВ-NCIPD Ltd, Болгарія, відкликається», — йдеться у документі.

Зазначається, що дозвіл застосування вакцини прийнято на підставі протоколу розлідування та встановлення причинно-наслідкового звязку між несприятливими подіями після імунізації та використання вакцини.

У регіони відправили ліки за чотирма програмами — МОЗ
В той же час Держлікслужба буде вимагати забезпечити кожну поставку вакцини в України інструкцією для медичного застосування українською мовою та пропонує розробити спеціальну Пам’ятку для медпрацівників про особливості застосування вакцин.

Раніше, 21 травня, Держлікслужба випустила розпорядження про тимчасову заборону вакцини БЦЖ через несприятливий випадок після проведення імунізації.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.