Loading...

Перейменування вулиці на честь героїв АТО викликало неймовірний скандал

27 января 2018

Місцеві активісти запропонували замість 1 травня назвати вулицю на честь героїв АТО, які загинули у травні 2014 року, про це йдеться у сюжеті 5-го каналу.

“На цьому місці у травні 2014 року терористи розстріляли український блокпост. Загинули 18 бійців 51-ї механізованої бригади. На той час це були найбільші втрати за всю незалежність. Нині тут про ті події нагадує меморіальна стела та хрест”, — йдеться у відео.

Проти винесення “скандального” питання на сесію висловилися деякі місцеві обранці. “Громадські обговорення не є волею мешканців міста Волновахи. Це лише думка цієї ініціативної групи”, — заявив депутат міської ради Роман Карпачов.

Противники наполягали на нейтральних назвах: “Травнева”, “Східна”, “Святодухівська”. За півгодини суперечок проблемне питання винесли на голосування: 0 — проти, 1 — утримався. Противники перейменування планують рішення сесії міськради оскаржити у суді.

Нагадаємо, в листопаді 2017-го на блокпосту під Волновахою поліція затримала бойовика, який був помічником чергового коменданта “ДНР”.
Діяльність в рядах незаконних збройних формувань не завадила йому оформити статус переселенця, щоб отримувати українську пенсію на підконтрольній території.

* Бій під Волновахою — зіткнення (бій) між українською армією і збройними формуваннями “ДНР”, що відбулося рано вранці 22 травня 2014 року, коли було атаковано блокпост української армії в Волноваському районі на дорозі між Володимирівкою та Ольгінкою. Українські ЗМІ поклали відповідальність за напад на групу Ігоря Безлера “Беса” з Горлівки. В ході атаки загинуло до 16 українських військових, близько 40 отримали вогнепальні поранення. В результаті нападу бойовики знищили до 3 БМП українських військових, причому одна з них вибухнула в результаті детонації боєзапасу.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.