Loading...

Українцям показали розкішне майно матерів Ляшка і Лозового

27 января 2018

Матір лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка виявилася власницею квартири та гаражу в елітній новобудові на столичному Печерську.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Страна“.

Як стало відомо, купила цю нерухомість Любов Ляшко у листопаді 2017 року. На неї записані місце в паркінгу та апартаменти площею 77,5 кв. м.

Цікаво, що роком раніше в цьому ж будинку придбала квартиру мама соратника і друга глави “Радикальної партії” Андрія Лозового. Так, 6 червня 2016 року Оксана Лозова купила квартиру площею 106,6 кв. м у висотці на вул. Коновальця, 36е (раніше – вулиця Щорса).

Згідно із зазначеною на сайті забудовника “Житлобуд” інформацією, 16-поверховий будинок введено в експлуатацію у 2015 році. Тобто купівля була і в першому, і в другому випадку, коли у квартири вже можна було заселятися.

Судячи з метражу, матір Лозового купила трикімнатну квартиру, а мама Ляшка – однокімнатну. Нині квадратний метр коштує тут 33 160 гривень. Тобто, за актуальними цінами, Оксана Лозова заплатила десь 3 млн гривень, а Любов Ляшко – понад 1 млн гривень.

Нагадаємо, протягом останнього року нардеп і лідер РПЛ Олег Ляшко разом з дружиною придбав нерухомості на 20 мільйонів гривень.

У той же час Ляшко задекларував 15,91 млн грн доходу від продажу Олександру Риженкову квартири з гаражем в елітній столичній новобудові.

Раніше головний “радикал” Олег Ляшко виграв у лотерею понад 570 тисяч гривень. Таке повідомлення про істотну зміну майнового стану він подав до Єдиного державного реєстру декларацій 24 жовтня.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.