Loading...

Антикорупційний суд в Україні: депутати провалили голосування

18 января 2018

Сьогодні, 18 січня, Верховна Рада не включила до порядку денного президентський законопроект про Антикорупційний суд.

Про це «Народна Правда» пише з посиланням на glavcom.ua.

За відповідне рішення проголосували лише 183 нардепи. Разом із президентським законопроектом вносилися ще чотири альтернативні.

Нагадаємо, 15 січня з’явився офіційний висновок Міжнародного валютного фонду щодо президентського законопроекту про Антикорупційний суд. Міжнародні фахівці вважають, що його нинішня редакція суперечить виконанню Україною власних зобов’язань. Всього документ містить дев’ять заперечень щодо законопроекту.

Також нагадаємо, директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що суддям Антикорупційного суду доведеться виносити складні рішення, для чого потрібна сміливість. Але в будь-якому випадку такий суд потрібно створити в Україні. За його словами, створення такого інституту є головним завданням, оскільки в звичайних судах справи, передані НАБУ і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, гальмуються.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.