Loading...

Лікар Комаровський прогнозує епідемію дифтерії слідом за кором

17 января 2018

Авторитетний дитячий лікар Євген Комаровський заявив про необхідність вакцинації від кору, оскільки після спалаху захворювання може виникнути епідемія дифтерії.
Про це він повідомив на своєму каналі в YouTube.

Лікар підкреслив, що найстрашніше, що слідом за кором «на порозі стоїть дифтерія, смертність від якої сягає 50%, якщо вчасно не ввести протидифтерійну сироватку, якої в Україні немає взагалі».

«Тому з дифтерією так швидко створити імунітет не вийде», — сказав Коморовський.

Він пояснив, що дітям потрібно шестиразове введення за чітким графіком, а дорослим — ревакцинація кожні 10 років.

«Дифтерія — це не один на тисячу вмирає, а кожен десятий хворий помирає, з сироваткою в країні — напружена ситуація. Дифтерія прийде обов’язково, це не кір, це набагато гірше, набагато небезпечніше», — зазначив Коморовський.

Лікар уточнив, що найстрашніше, коли суспільство приймає рішення робити щеплення, а половина населення цього не робить.

«Це призводить до того, що починають хворіти дорослі. А дорослі хворіють набагато важче за дітей і тоді ціна кору значно зростає. Кір лікується тільки в інфекційних лікарнях. Це одна з головних особливостей кору. Половина випадків захворюваності на кір не потрапляє в інформаційне поле. Вакцина від кору є у вільному доступі в необмеженій кількості», — уточнив Комаровський.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.