Loading...

Дорогі меблі і неймовірні басейни: українців приголомшили розкішні будинки мільйонерів у регіонах

13 января 2018

Розкішне життя справжніх мільйонерів можна побачити не тільки за кордоном.

У Дніпропетровській області є свої місця для розкішного життя, передає “Народна Правда”.

Будинки у Кривому Розі свідчать про те, що в регіоні є заможні люди, які можуть дозволити собі жити на широку ногу. Будинки і басейни, затишні вілли і розкіш – все це можна знайти у Кривому Розі.

Нагадаємо, народний депутат Костянтин Іщейкін в 2014 році продав своїй тещі квартиру і паркомісце в курортному місті Варна в Болгарії, а влітку 2016 переписав болгарську компанію “Юкон Інвест” на свого помічника Сергія Соколовського.

Раніше також повідомлялося, що “скромний” чиновник раптово розбагатів. Директор Департаменту екології та природних ресурсів Харківської ОДА Андрій Тимчук став багатшим на 15 мільйонів, також у сім’ї є близько 26 мільйонів гривень готівкових коштів.

Також стало відомо, що перший заступник голови Держміграційної служби Діна Пимахова, яку Антикорупційне бюро перевіряло на хабарництво, в 2012 році подарувала своїй матері столичну квартиру за кілька мільйонів гривень.
narodna-pravda.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.