Loading...

Чиновника, який придумав “перевірки на патріотизм”, звільнили з роботи

3 января 2018


Міністерство юстиції України прийняло рішення позбавити посади керівника Головного територіального управління юстиції (ГТУЮ) у Львівській області Ярослава Жуковського за фактом дисциплінарних правопорушень.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Обозреватель”, чиновник під час прийняття на державну службу перевіряв кандидатів на знання про життя та діяльність Степана Бандери, виявляючи рівень патріотизму громадянина. Повідомили, що таким чином він ігнорував норми Конституції та низки законів України, перевищуючи свої службові повноваження.

Як раніше писала “Народна Правда”, патріотичні організації анонсували у різних регіонах смолоскипну ходу. Вона пройшла в українських містах 1 січня з нагоди 109-річчя з дня народження теоретика українського націоналізму Степана Бандери.

Додамо, що американські військові музиканти виконали англомовну версію української народної пісні “Щедрик”.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.