Loading...

Сину Авакова дозволили відпочинок у Італії

30 декабря 2017

Стало відомо, що НАБУ і САП дали дозвіл на те, щоб Олександр Аваков на час новорічних і різдвяних свят покинув Україну, виїхавши в Італію.

Таку інформацію повідомило неназване джерело в НАБУ, інформує “Народна Правда” з посиланням на Українські Новини.

Повідомляється, що в планах сина Авакова був відпочинок в Італії під час новорічних свят, а САП і НАБУ не мали проти цього заперечень. За словами Олександра Авакова, його візит до Італії триватиме до 14 січня 2018 року.

Нагадаємо, син міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександр впевнений, що відкрита проти нього справа про закупівлю МВС рюкзаків за завищеними цінами є політичною.

Нагадаємо також, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) проводило обшуки у сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Олександра. Вони тривали у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014-го та на початку 2015 року.

Міністерство ж внутрішніх справ, яке очолює батько Олександра Авакова, Арсен Аваков, вважає дії НАБУ політичними, а не юридично обґрунтованими, підкреслюючи, що в Україні триває гібридна війна, спрямована на дискредитацію політиків та посадових осіб, які твердо стоять на позиції реформування та оздоровлення державних інститутів, зокрема правоохоронної системи.

Згідно інформації нардепа від БПП Сергія Лещенка, окрім сина міністра МВС Олександра Авакова та колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, третім затриманим виявився Володимир Литвин, що керує фірмою, яка повинна була виготовити зазначені рюкзаки, які насправді виявилися не об’ємом у 60-літрів, а набагато менше, та з матеріалів, які не тільки промокали, але й горіли.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.