Loading...

“Легше померти”: екс-ватажок зробив гучну заяву щодо майбутнього “республік”

29 декабря 2017

Зрадник-сбушник, ватажок банди «Восток» і самозваний секретар “ради безпеки ДНР” Олександр Ходаковський гостро розкритикував нинішні порядки в невизнаній “республіці”.
Про це “Народна Правда” пише з посиланням на mk.ru.

“З економікою все погано, — каже ватажок бойовиків. — Плани, які були намічені спливаючого року з відновлення підприємств, не спрацювали. Той же Алчевський металургійний ми не можемо запустити через брак електроенергії. Намагаємося хоча б підтримувати цей промисловий гігант на тому мінімальному функціональному рівні, який у нього є. Взагалі мало залишилося дохідних підприємств. Більшість ледь животіють. Допомагає Росія — наші вугільні шахти постачають свою продукцію (в РФ), але є обмеження, поставки квотують, адже Росії цілком вистачає і свого вугілля. Навіщо донецьке? Ми залишаємося на плаву тільки за рахунок дуже дешевої робочої сили. А так стабільний регрес. Треба міняти підхід до економіки, але це нікому не потрібно — дірки в бюджеті влада латає за рахунок обкладання додатковими податками місцевих бізнесменів, постійно їх карають якимись надуманими штрафами. Наприклад, при доході в 120 тисяч рублів з людей здирають 60 тисяч штрафів на місяць. Нема ніякого планування, ніяких прогнозів на майбутнє. Живемо, як тимчасові виконавці, одним днем​​”.

За його словами, допомога від Росії йде, причому велика. “Скажу чесно, 90 відсотків покриття донецького бюджету здійснюється за рахунок російських позабюджетних джерел. Ми за визначенням дотаційна територія, так було і раніше, ми цілком залежимо від сторонньої допомоги. Але та, що доходить, в більшості своїй розкрадається, апетити у донецьких чиновників гарні. Проконтролювати, що і куди йде, не те щоб складно — не хочуть. у цьому плані навіть вплив Росії вельми обмежений, адже влада в Донецьку зосереджена в одних руках. Вся інформація про фінансові потоки і їхній рух зосереджена на дуже вузькому колі, в найближчому оточенні “глави”. Ми все це бачимо і розуміємо, а що робити? Якби хоч своє крали, що заробляли, а так грабуємо чужу допомогу. Соромно”, — каже екс-“секретар Радбезу ДНР”.

Коментуючи запитання, на що живуть прості донеччани, Ходаковський зауважив: “Виживають. Середня пенсія 2,5 тисячі рублів (1100 грн). Зарплата 8 тисяч рублів (3600 грн). Це офіційно. 15 тисяч (67500 грн) отримують військовослужбовці в “армії”. Пільги зрізають. Об’єктивно рятуємося тим, що у нас все дуже дешево, собівартість вугілля, видобуток енергії, тому і ЖКГ досить доступне для населення. А от ліки ми самі виробляти не можемо, їх привозять із України, з Росії, нерідко контрабандою, тому їхня ціна з накруткою така, що легше померти, аніж лікуватися”.

Нагадаємо, на території фейкової “Донецької народної республіки” дедалі активніше ширяться чутки про можливе усунення ватажка “ДНР” Олександра Захарченка.

Також колишній самозваний “міністр оборони ДНР” Ігор Гіркін-Стрелков вибухнув критикою на адресу Захарченка та помічника президента РФ Владислава Суркова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.