Loading...

Посилена охорона і спроби контрабанди: що відбувається на приватному кордоні в Україні

28 декабря 2017

На ділянці, яким повністю розпоряджався Атілла Горват на прізвисько Докі, виставили додаткові наряди. А спроби контрабанди, відзначають в прикордонній службі, тут були завжди.

Приватну ділянку кордону на Закарпатті, в селі Астей Берегівського району, довжиною близько чотирьох кілометрів привернув увагу правоохоронців близько півтора років тому. З’ясувалося, що зона в парі кілометрів від кордону з Угорщиною – приватизована, обнесена парканом, поставлені вишки з охороною, щоб не пройшли без вашого дозволу. На приватизованій ділянці прикордонної смуги і самої лінії розмежування військовий прокурор Ужгородського гарнізону Олег Цицак дізнався від журналістів. Поїхав перевіряти – підтвердилося. Прикордонники про приватному об’єкті дізналися від свого юриста.

З’ясувалося, що землі фактично належали одній людині. На них нібито вирощують кукурудзу, полуницю, пасуть свиней … Правда, ні насаджень, ні ферм там не знайшли. Через цю ділянку цілком могла йти контрабанда. За руку нікого не впіймали, але іншого пояснення немає.

Почали перевірку. З’ясувалося, прикордонні ділянки в приватне володіння віддало Державне земельне агентство ще в 2014-2015-му. Кажуть, не знали, що землю на кордоні віддавати / продавати не можна.

Сьогодні ця територія – під посиленою охороною прикордонників, тут виставлені додаткові наряди- резерви, які цілодобово охороняють кордон. Там розбито намет, такі заходи вважаються тимчасовими.

– Ці землі були повернуті до кінця 2016-го року, – відзначили в Мукачівському прикордонному загоні. – Якийсь час вони юридично перебували в приватній власності, але фактично завжди належали Держприкордонслужбі.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.