Loading...

Рейтинг без Вакарчука: Тимошенко обганяє Порошенка

20 декабря 2017

Юлія Тимошенко обігнала чинного президента Петра Порошенка в президентському рейтингу від компанії КМІС.
Згідно з опитуванням, якби вибори президента відбулися в середині грудня, за Тимошенко проголосували би 20,5% тих, хто прийшов би на вибори і визначився зі своїм вибором. За Порошенка свої голоси віддали б 16,9% виборців.
Щоправда, в свіжому опитуванні КМІС було відсутнє ім’я Святослава Вакарчука, який в аналогічному дослідженні місяць тому замикав трійку лідерів.
У КМІС прокоментували BBC Україна, що виключили пана Вакарчука з цього рейтингу через його заяву про відсутність президентських амбіцій.
«Все буде добре»: чи піде Вакарчук в президенти?
Вакарчук увійшов у трійку лідерів в президентському рейтингу
Рейтинг політсил: у лідерах — «Батьківщина»
Натомість інша соціологічна компанія — Центр соцдосліджень «Софія», який оприлюднив президентські рейтинги напередодні, включив прізвище Вакарчука в опитування.
За даними «Софії», якби вибори відбулися, найближчої неділі, на них переміг би Петро Порошенко (12,8% респондентів, які збираються взяти участь у виборах). Друге місце з мінімальним відривом (12,5%) зайняла би пані Тимошенко.
Святослав Вакарчук у цьому рейтингу — на четвертому місці з результатом 7,9%. Він поступився лідеру «Опозиційного блоку» Юрію Бойку (9,1%).
Є відмінності в рейтингах обох соціологічних компаній і щодо парламентських симпатій українців.
Зокрема, за даними «Софії» «Радикальна партія Ляшка» та «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» можуть не подолати 5-відсотковий бар’єр.
У той ча

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.