Loading...

МВС: біля Ради постраждали 11 поліцейських і двоє цивільних

7 декабря 2017

У таборі біля Верховної Ради перебуває приблизно півтори сотні людей
У ранковій сутичці в наметовому містечку прибічників Міхеіла Саакашвілі постраждали 11 правоохоронців і двоє цивільних, повідомили в МВС України.
«Активісти почали чинити супротив і провокувати правоохоронців. На цей час нікого з учасників акції не затримували», — додали в МВС.
Раніше у таборі пана Саакашвілі повідомили про спробу штурму наметового табору і побиття активістів.
«Вони хотіли витягти мене з намету, але переплутали намети і напали на сусідній, зі сплячими активістами, жорстоко побили людей», — ідеться на сторінці пана Саакашвілі у Facebook.
Саакашвілі каже, що не піде до «лжепрокурора Луценка»
Саакашвілі та Україна у фото
Генпрокуратура оголосила Саакашвілі у розшук
Згодом поліція заявила, що операція в наметовому таборі була пов’язана з розшуком Міхеіла Саакашвілі.
Напередодні СБУ спробувала затримати Саакашвілі й відвезти його на допит. Але юрба звільнила його з автомобіля силовиків.
Генпрокуратура звинувачує екс-президента Грузії в отриманні півмільйона доларів від українського бізнесмена-втікача Сергія Курченка.
Сам пан Саакашвілі назвав ці звинувачення провокацією, організованою шляхом «підтасовування фактів», і сказав, що не прийде на допит до «лжегенпрокурора Луценка».

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.