Loading...

СБУ каже, що заблокувала поставки військових приладів з України до РФ

2 декабря 2017

В СБУ заявили, що на Черкащині її співробітники заблокували постачання до Росії українських товарів «подвійного та військового призначення».
Як повідомили в СБУ, керівництво одного з підприємств області «організувало механізм нелегальних поставок високотехнологічного військового обладнання до країни-агресора».
Назву підприємства не називають. Однак заявляють, що воно виготовляло навігаційні прилади з програмним забезпеченням для потреб української армії.
Його звинувачують у тому, що воно постачало аналогічну продукцію і до Росії.
«Обладнання зловмисники відправляли через так званий «сірий канал», тобто транзитом через країни Європи та Азії, щоб приховати реального отримувача товару», — заявила СБУ.
Під час обшуків на підприємстві вилучили документацію, яка підтверджує незаконне відправлення продукції до РФ, додали там.
Відкрили кримінальне провадження за статтею про порушення порядку міжнародного передання товарів, які підлягають державному експортному контролю.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.