Loading...

Кравчук розповів, як змусити Путіна піти з Донбасу

2 сентября 2017

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що протистояти агресії Росії потрібно на політичному рівні, але не на військовому. Про це він повідомив в інтерв’ю «Апострофу». «Про військовому шляху не говоримо. Я кажу про дипломатичному. Я на силу не хочу спиратися.
Кравчук запропонував ряд заходів по впливу на РФ
Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що протистояти агресії Росії потрібно на політичному рівні, але не на військовому.
Про це він повідомив в інтерв’ю «Апострофу».

«Про військовому шляху не говоримо. Я кажу про дипломатичному. Я на силу не хочу спиратися. Добре, коли за дипломатією стоїть сила. Але сподіватися на війну – це кінець всього. Сьогодні Росія набагато сильніше України. Ми почнемо війну проти Росії? Це божевілля!», – каже Кравчук.

Також він запропонував ряд заходів по впливу на РФ.

«Є ж економічні санкції. Можуть бути фінансові. Може бути політична ізоляція… Росію ж досі запрошують на «велику сімку» інколи, на «двадцятку». Що – обов’язково це робити?», – сказав перший президент України.

Зокрема, він запропонував розширити у удосконалити Будапештський і Мінський формати переговорів. За його словами, зараз в Мінську вирішуються важливі, але другорядні питання – звільнення полонених і розмінування – які зникнуть самі, якщо «вирішити питання контролю над кордоном, повернути нашу владу на захоплених територіях, відновити територіальну цілісність повністю».
<a href=»http://pavlonews.info/news/categ_11/67934.html»> source </a>

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.