Loading...

Напад на кандидата в мери Павлограда

8 ноября 2015

http://нпт.com.ua/news/551-napad-na-kandidata-v-meri-pavlograda.htmlhttp://нпт.com.ua/news/551-napad-na-kandidata-v-meri-pavlograda.html
Вчора в деяких засобах масової інформації з’явилось повідомлення про побиття в будівлі Печерського суду кандидата в мери Павлограда Євгена Терехова. Нагадаємо, суд розглядав скаргу щодо незаконного затримання Геннадія Корбана. На судовому засіданні були присутні народні депутати, представники партії УКРОП. Виникла штовханина з правоохоронцями, Євген Терехов отримав удар від прокурора, йому довелося надавати медичну допомогу.

На своїй сторінці у Facebook «титановий Джексон» так описав подію: «Когда заканчиваются аргументы, в ход идут кулаки. Ударили со спины по голове. Кто именно — не видел. Свидетели говорят, что прокурор. Я думаю, комментарии не нужны. Мужчины со спины не бьют. Видно смелости не хватило смотреть мне в глаза. Со мной все в порядке. Первую медицинскую помощь получил.Удивляет другое.В суде бьют по голове. Со спины. Прокурор. Это все, что можно сказать o том, что происходит в стране. Яркая иллюстрация…»

Незалежне Павлоградське телебачення зв’язалось телефоном з Євгеном Тереховим, який зараз перебуває у Києві, щоб задати декілька питань: чому він відмовився писати заяву про побиття, що сьогодні відбувається в Печерському суді та чи має кандидат у мери ресурси для проведення другого туру виборів? Його відповіді – перед вами.
нпт.com.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.