Loading...

Павлоградці написали диктант єдності

9 ноября 2019


У Павлограді Всеукраїнський диктант пишуть уже 16-й рік поспіль

Цьогоріч його писали в міських бібліотеках, освітніх закладах. В Центрі української культури зібрались студенти, викладачі, журналісти, поети, письменники та просто мешканці міста, які виявили бажання приєднатись до написання диктанту. Всеукраїнський радіодиктант розпочався об 11.20 і тривав близько 20 хв. Учасники диктанту кажуть, що для них це не лише перевірка своєї грамотності, а й момент єднання українців.

«Написання Всеукраїнського диктанту – це по-перше, перевірка грамотності. А по-друге, це єднання українців не тільки в Україні, а в усьому світі навколо споконвічних цінностей, наших традицій, нашої мови, як то кажуть, чуття єдиної родини. Він набуває популярності щороку все більше і більше. Пишуть студенти, школярі, пенсіонери», — розповідає керівник Павлоградського товариства «Просвіта» Микола Заремба.

Довідково

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Пишуть диктант і за межами України. Торік на адресу Українського радіо надійшло майже 33 тисячі диктантів. З них без помилок написали 311 учасників.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.