Loading...

Школяр, що зарізав дорослого чоловіка та дитину до кінця життя проведе за гратами

8 ноября 2019


Амур-Нижньодніпровський райсуд Дніпра оголосив вирок 18-річному Валентину Земцову, який минулого року скоїв вбивство свого 30-річного сусіда і його чотирирічного сина. Про це передає прес-служба суду.

Згідно з матеріалами справи, Земцов в березні 2018 року в стані алкогольного сп’яніння попрямував у сусідський будинок з ножем, де влаштував справжню різанину: тільки чотирирічному хлопчикові він завдав 9 ножових ударів. Також під руку підлітку потрапила і дружина сусіда, яка перебувала на останніх місяцях вагітності, вона вижила тільки завдяки тому, що від численних ударів впала і Земцов подумав, що вона померла від поранень і покинув будинок.Вже через кілька годин поліція затримала п’яного школяра всього в крові і за рішенням суду, він відправився в СІЗО. Тут він і очікував свого вироку.

У суді було доведено, що підозрюваний, ще не встигнувши досягти повноліття, став особливо небезпечний для суспільства, а психіатрична експертиза довела, що Земцов абсолютно осудний.

Підсудний за 1,5 року жодного разу не спромігся або не зміг пояснити причин своєї жорстокості, а його адвокати всіляко намагалися затягнути процес.

Так, протягом двох годин суд зачитував вирок Валентину Земцову, призначивши йому вищу міру покарання. а саме довічне позбавлення волі. Адвокат Юрій Лелека не згоден з висновком суду і має намір подавати апеляцію.

«Звичайно, мій підзахисний кається і розуміє, що він повинен нести покарання, але ніяк не пов’язане з довічним ув’язненням у тюрмі. Адже людині, щоб виправитися, потрібна якась надія і мотивація, щоб жити далі», — зазначив правозахисник.

Якщо наступні інстанції суду не скасує вирок Амур-Нижньодніпровської колегії, Валентин Земцов стане наймолодшим засудженим України, який отримав довічний вирок.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.