Loading...

Лікарі закликають захиститись від інфекцій

3 ноября 2019


За останні 2-3 роки в Україні відзначається зростання інфекційних захворювань

Серед них є так звані вакцино керовані інфекції, тобто ті, які можна попередити вакцинацією. До них відносяться кір, паротит, кашлюк, дифтерія, поліомієліт, правець. Потрібно відзначити, що специфічного лікування від багатьох з них не існує.
Про це повідомила лікар-інфекціоніст Юлія Демиденко під час прес-конференції.

«Є люди, що свідомо відмовляються робити щеплення. Цим вибором вони наражають на небезпеку себе, своїх дітей, всіх близьких та оточення, тому їм обов’язково необхідно переглянути свої погляди. На сьогодні в Павлограді є поодинокі захворювання на кір та кашлюк. Дифтерії немає, але захворювання вже є в країні – перші випадки було зафіксовано на Закарпатті, в Тернопільській області та в Києві. Хоча зараз в нашому місті ситуація спокійна, проте не варто нехтувати вакцинацією. Єдиним методом профілактики хвороби є щеплення», – відзначила Юлія Демиденко.

Всі амбулаторії міста в достатній кількості забезпечені вакцинами. Щоб пройти вакцинацію, потрібно звернутись до свого сімейного лікаря. Щеплення є безкоштовним.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна
ребе Шнеерсон
2019-11-03 22:49:58

Врачиха вроде ничё так… симпатяга.

 
Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.