Loading...

В.о. голови Павлоградської райдержадміністрації став Олександр Краснов

12 сентября 2019


Святослав Максимчук передав віжки правління своєму першому заступнику

37-річний Олександр Краснов тимчасово виконуватиме обов’язки очільника району

«Я прошу Олександра Сергійовича прийняти естафету Павлоградського району, не знижаючи темпів, не знижуючи рівня, котрого ми досягли за цей період. Павлоградщина завжди була кращою. На ці 4 роки припало чимало випробувань, з якими не стикались попередні керівники району. По-перше, це війна на сході країни та все, що з нею пов’язане. По-друге – децентралізація. Адже ми перші в Україні створили громади. Ми з цим впорались і сьогодні маємо три найкращих громади в Україні. По-третє – це одночасне втілення серйозних реформ у різних сферах. Завдяки вашій підтримці ми можемо сказати, що ми впорались із завданнями, поставленими президентом України», – сказав Святослав Максимчук під час робочої наради з депутатами рай ради, головами сільських громад, керівниками фермерських господарств.

Довідково

Святослав Максимчук перебував на посаді голови Павлоградської районної адміністрації 4 роки. Звільнений із посади був 05 вересня відповідним указом президента України.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.