Loading...

Хто має косити бур’яни на узбіччях доріг?

10 сентября 2019


Державні служби, котрі мали б цим займатись, за якихось причин не займаються

Кошти району для проведення таких робіт теж не виділяються. Була пропозиція виконати покіс бур’янів власними силами, тобто залучити фермерів. Проте, за словами голови райадміністрації Святослава Максимчука, не фахівці не мають права займатись цим на дорогах з інтенсивним рухом транспорту.

«Це є ділянка відповідальності, це дорога, на якій щосекунди їздить транспорт. І не доведи Боже, з автотранспорту, який за власною чи моєю ініціативою працюватиме на покосі бур’янів, вилетить, скажімо, камінець і розіб’є скло, то ми з вами будемо відповідати. Цього робити не можна. Я знаю, що в принципі можна це зробити власними силами, проте є такі ділянки, де цього в принципі робити не можна, апріорі», – сказав Святослав Максимчук під час робочої наради з головами ОТГ та керівниками фермерських господарств.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.