Loading...

Павлоградводоканал планує відкоригувати діючі тарифи на водопостачання та водовідведення

16 августа 2019


В сторону збільшення

Про це йдеться на офіційному сайті відомства

«Метою коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 piк є приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, який забезпечить можливість фінансування підприємством витрат відповідно до умов діяльності у 2019 році», – йдеться у повідомленні.

В результаті проведення коригування діючих тарифів планується встановити наступні тарифи:

На сайті підприємства також повідомляють, що причиною коригування діючих тарифів є підвищення тарифу на електроенергію та зростання витрат на оплату праці:

збільшення витрат на електроенергію — 22,8%, обумовлено набранням чинності Закону України «Про ринок електричної енергії», за яким продаж електричної енергії здійснюється за вільними (ринковими) цінами та включає в себе вартість передачі електричної енергії;
збільшення витрат на оплату праці — 34,4%, обумовлено підвищенням законодавчо встановленого рівня прожиткового мінімуму, тобто зростання заробітної плати з грудня 2018 року, підвищенням мінімальної заробітної плати та змінами умов Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово – комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства на 2017-2021 роки.
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі до 21.08.2019 р. включно за адресою: 51400, м. Павлоград, вул. Дніпровська 41А, КП «Павлоградводоканал».

Відкриті обговорення необхідності коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік відбудуться 22.08.2019 року о 10-00 год. в актовій залі КП «Павлоградводоканал» за адресою — м. Павлоград, вул. Дніпровська 41А.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.