Loading...

Павлоградці стали частіше хворіти на гострі кишкові інфекції та сальмонельоз

29 июля 2019


У липні цього року захворювання на гострі кишкові інфекції зросло на 13%

Більшість захворілих – дорослі люди, хоча в цілому частіше хворіють діти.

Всього упродовж 2019 року в місті зареєстровано 187 випадків захворювання на гострі кишкові інфекції. Рівень захворювання залишається досить високим, обласний показник перевищений майже на 50%. Розповіла міський епідеміолог Людмила Руденок.

«Найчастіше хворіють діти. На них припадає 69%. Проте, якщо порівняти із 2018 роком, то питома вага захворілих дітей падає. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 12%», – сказала Людмила Руденок.

Вона також відзначила, що у порівнянні із минулим роком зросла кількість випадків сальмонельозу. У цьому році в місті виявлено 11 випадків. Це майже удвічі більше, аніж в минулому році (6 випадків).

За її словами, причиною захворювання найчастіше є неякісні харчові продукти харчування, котрі нерідко купуються на стихійних ринках. Такі продукти не мають ніяких документів, що підтверджують їх якість.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.