Loading...

Новостворене комунальне підприємство очолив молодий та енергійний

26 июня 2019


Керівником КП «Павлоградтрансенерго» призначено 33-річного Максима Костіна

Він має вищу освіту – закінчив державний хіміко-технологічний університет за спеціальністю інженер-теплоенергетик. Трудову діяльність розпочав у 2009 році . З липня 2009 по березень 2013 працював слюсарем третього розряду на Придніпровській ТЕС. З травня 2013 працював інженером з ремонтно-технічного відділу , заступником директора з виробництва «Павлоградтеплоенерго». Про це повідомив міський голова Анатолій Вершина.

Нове підприємство створене як альтернатива комунальному підприємству «Павлоградтелпоенерго». За словами міського голови Анатолія Вершини останнє має велику податкову заборгованість (20 млн грн) , практично все майно підприємства знаходиться в заставі, тому воно є безперспективним. Новому підприємству планують передати котельні, які не увійшли в заставу. КП «Павлоградтрансенерго» займатиметься наданням послуг із телпозабезпеченн

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.