Loading...

Яна Зінкевич іде на парламентські вибори в складі “Європейської солідарності”

11 июня 2019


Яна Зінкевич-волонтер-медик і командир медбатальйону «Госпітальєри» (база розташована в Павлограді), яка особисто витягла та врятувала понад дві сотні поранених українських бійців на передовій та нагороджена орденами «За заслуги ІІІ ступеня», «За спасіння життя», «Народний герой України» та відзнакою Пам’ятний знак «За воїнську доблесть» іде на парламентські вибори в складі ПП “Європейська солідарність”.

Про це легендарна гопітальєрка повідомляє на своїй сторінці в Фейсбуці.

Вона іде у ВР, щоб не допустити російського реваншу, щоб відстоювати інтереси ветеранів та права жінок.

«Я йду в парламент, щоб не допустити загрози російського реваншу, я йду в парламент, щоб не дати забути тих, хто втратив на війні найцінніше – життя або здоров’я.

Реванш полягає не тільки у війні чи антиукраїнських законах, він може бути навіть у дискримінації. Дискримінація ветеранів… Ви знаєте, що ветеранів не беруть на роботу, тому що вони ветерани. Це також стосується людей з інвалідністю. Я прагну, щоб люди з інвалідністю мали доступ до усіх місць, до яких мають доступ інші люди. Верховна Рада – не інклюзивне місце, навіть там є сходи. Або дискримінація жінок… Ми ніколи не погодимося на другорядну роль ні в житті, ні на війні, ні в парламенті. Я буду боротися за рівні можливості», – говорить Яна Зінкевич.

beg.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.