Loading...

У Павлограді планують створити нове комунальне підприємство з централізованого теплопостачання

28 апреля 2019


Централізована подача тепла на місто здійснюється КП «Павлоградтеплоенерго»

Проте на сьогодні все майно підприємства знаходиться в податковій заставі. Податкова заборгованість складає 20 млн грн. Виходячи з цього, за словами міського голови, підприємство безперспективне.

«Я запропоную депутатам створити нове комунальне підприємство з тепло забезпечення. На найближчій сесії ми це питання обговоримо. Бо все майно, яке на сьогодні є в КП «Павлоградтеплоенерго», в податковій заборгованості. Воно в заставі, тобто воно не наше, ми нічого з ним зробити не зможемо. Податкова заборгованість складає 20 млн грн. Я не бачу перспективи в цьому підприємстві. На сьогодні в нас є котельні, які не увійшли в заставу, та ж котельня на ПМЗ. Передати цю котельню, передати ще одну, яка не увійшла в заставу, яка обігріває 12 школу та наркодиспансер, а також котельні, які є в наших соціальних закладах. Тобто, я пропоную створити комунальне підприємство, передати, наскільки ми зможемо витягнути з застави, те майно, яке є на сьогодні в Теплоенерго та уже йти по новому напрямку, з новим підприємством без заборгованості», – сказав міський голова.

За його словами будинки також можуть обслуговуватись цим підприємством, але тільки після укладання договору. Причому договір планують укладати не з окремим абонентом, а в цілому з ОСББ, як з юридичною особою.

Довідково

Потреби міста в тепловій енергії забезпечують 19 котелень та 12 квартальних енергетичних блоків КП «Павлоградтеплоенерго», відомчі котельні та котельні, які перебувають на балансі промислових підприємств.
Загальна протяжність трубопроводів — майже 100 км, потужність котельних підприємств — 371 гігакалорія.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.