Loading...

У Павлограді ще 48 багатоповерхівок планують відключити від централізованого опалення

28 апреля 2019


За минулий рік на повне децентралізоване автономне опалення перевели 12 житлових багатоповерхівок

Це ті будинки, де понад 50% мешканців уже перейшли на індивідуальне опалення. На сьогодні, за словами міського голови, мешканцям 48 багатоповерхівок планують запропонувати повністю перейти на автономне опалення. Сюди входять будинки, де понад 50% уже встановлено індивідуальний обігрів а також ті будинки, які не раціонально опалювати , бо за технічними причинами їх обігрів неякісний.

Ті мешканці будинків, які не захочуть відключатись від централізованого опалення, будуть його отримувати, але вартість теплопостачання для них зросте в десятки разів.

«Якщо декілька квартир скажуть, що ми не захочемо переходити на автономне опалення, то нехай вони отримують централізоване теплопостачання. Ми не можемо порушувати закон, тому будемо постачати тепло. За два місяці вони стануть заручниками цієї ситуації, бо заборгують стільки, що там можна буде описувати цю квартиру. Адже загальна кількість наданих послуг піде тільки на ці квартири. Якщо вони зможуть оплачувати за весь будинок, то нехай оплачують. А якщо не будуть оплачувати, то там є юридичний мінімум – 80 тис грн. Робити заручниками всіх жителів будинку – це неправильно. Меншість підкоряється більшості. Рішення загальних зборів має бути», – сказав міський голова.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.