Loading...

У Павлограді візьмуться за нелегальних працівників

18 апреля 2019


Робота по виявленню роботодавців, які офіційно не оформляють працівників покладена на відділ розвитку споживчого ринку та підприємництва Павлоградської міської ради

«На сьогоднішній день ми отримали такі повноваження. У відділі підприємництва працює три чоловіки, їм надані відповідні повноваження і,практично, у цьому році ми розпочали таку роботу. Це їх не основна , а додаткова функція , це не окрема штатна одиниця. І хоча ця робота лише починається, але результат уже є», – розповів міський голова Анатолій Вершина під час прес-конференції.

За його словами, щотижня в місті виявляється 4-8 таких порушень.

Довідково

За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у таких розмірах:
1. 30 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 125 190 грн. (якщо мінімальна зарплата 4 173 грн.) за наступні порушення:
– фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору;
– оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час;
– виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.