Loading...

Павлоградські поліцейські допомогли доправити породіллю до пологового будинку

15 марта 2019


Ввімкнувши проблискові маячки, поліціянти супроводжували автомобіль, де перебувала породілля

За інформацією власних джерел, у ніч із неділі на понеділок, 11 березня в районі 4-ї міської лікарні Павлограда автівку поліцейських сектору швидкого реагування Павлоградського відділу поліції зупинив водій автомобіля Suzuki. Він розповів про те, що в салоні автомобіля у жінки почались перейми, а вони не орієнтуються в місті і не знають де знаходиться пологовий будинок.

Поліціянти зреагували миттєво, аби швидко та без перешкод доправити жінку до пологового будинку, вони увімкнули проблискові маячки і супроводжували автівку із породіллею.

На щастя, все обійшлось, жінку встигли доправити до медичного закладу, пологи пройшли успішно. Жінка народила дівчинку. За повідомленням медиків, пологи пройшли без ускладнень. Хоча у жінки (мешканки Тернівки) уже відійшли води і якби вона була доправлена до медичного закладу хоча б на декілька хвилин пізніше, то пологи могли б розпочатись прямо в салоні автіки.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.