Loading...

Предвыборный штаб Зеленского, в Павлограде, сам себя разогнал

8 марта 2019


Испуг команды кандидата на пост Президента Украины Владимира Зеленского, предвыборный штаб которого был опечатан в Павлограде 6 марта, – это ни что иное, как шоу 95-го квартала, такого мнения придерживается руководитель ПП “Національний Корпус”, в Павлограде, Денис Середа.

Об этом Денис написал на своей странице в Fasebook:

“6 березня, на офіційній Instagram сторінці Команди Зеленського з’явилося фейкове фото, як нібито адміністрація торгівельного центру Гулівер у Павлограді, разом з представниками Національного Корпусу (у вигляді охорони) увірвалися до офісу, вигнали всіх з нього та опечатали його?

1. Де відео, як вигнали людей з офісу ?
2. Де написано про штраф у розмірі 10 000 грн ?

Але нам вдалося отримати відео як насправді представники Зеленського самі себе опечатали. Коли охорона задала питання: «Чим вони займаються?», вони самі себе і розпечатали та вільно потрапили в приміщення. ???

1.Особливо зверніть увагу як стікер Команди ЗЕ з’явився на дверях…
2. Так це приймальня Зеленського чи курси Польскої мови ?) хотілося б побачити документи оренди)
Політики нові – методи піару старі!”

tn-express.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.